تبلیغات
ماساژور - ماساژ ریلکسیشن

مرتبه
تاریخ : جمعه 30 تیر 1391

ماساژ ریلکسیشن همانطور که از اسمش هم مشخص است ماساژی جهت تمدد اعصاب و آرام سازی بدن است.این ماساژ برای اثرات درمانی و درمان دردهای مزمن یا ناراحتی طراحی نشده است.

در جلسه ی ماساژ ریلکسیشن ،ماساژ گیرنده لباس های خود را خارج می کند و روی تخت ماساژ دراز می کشد،و با ملافه یا حوله های نازک بدن او پوشیده می شود.معمولا تکنیک های ماساژ ریلکسیشن را با توجه به نیازهای خاص افراد متناسب می کنند یعنی میزان فشار و سرعت اجرای تکنیک ها در این ماساژ با توجه به ویژگی های افراد مانند سن ،جنس ،بیماری و...قابل تنظیم و اصلاح می باشد.

محل ماساژ ریلکسیشن

ماساژ معمولا در محلی کاملا آرام ، ساکت و راحت با انتخاب یک موسیقی ملایم انجام می شود.

 

نحوه انجام ماساژ ریلکسیشن

ماساژ ریلکسیشن شامل تکنیک های استروک (مالش و نوازش) و نیدینگ (ورز دادن) می باشد که معمولا با روغن انجام می شوند.میزان فشار در این تکنیک ها از ملایم تا متوسط است.توجه داشته باشید که در ماساژ ریلکسیشن هدف ماساژ عضلات عمقی نیست و تکنیک های این ماساژ به منظور ریلکس کردن عضلات و بافت های سطحی انجام می شوند.در این ماساژ اکثر اندام های بدن مانند پشت ،کمر،گردن،دست ،بازو،پاها و... ماساژ داده می شوند از اینرو به ماساژ full body" " یا ماساژ کامل نیز شناخته می شود.زمان ماساژ ریلکسیشن بسته به نظر ماساژ گیرنده می تواند بین 30 دقیقه تا 2 ساعت به طول بیانجامد.خیلی از افراد در حین ماساژ ریلکسیشن می خوابند .

خیلی از مردم زندگی پرمشغله و پراسترسی دارند و زمان زیادی برای تفریح و سلامت خود اختصاص نمی دهند در حالی که هر فردی نیاز دارد لحظاتی از طول زندگی یا در طول روز آرامش داشته باشد تکنیک های ماساژ ریلکسیشن لحظات فوق العاده آرامی را به افراد هدیه می کند.

اثرات ماساژ ریلکسیشن

*      آرام سازی سیستم عصبی

*      ارتقا احساس رفاه و خوشی

*      بهبود سیستم گردش خون

*      تحریک سیستم لنفاوی و در نتیجه دفع مواد سمی بدن

         شماره های تماس جهت هماهنگی برای ماساژ ریلکسیشن:

             09306209014

http://www.massagor.ir
طبقه بندی: خدمات ما، 
ارسال توسط موسسه تحقیقات و پژوهشی ماساژ یانا
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما علاقه مند به گرفتن ماساژ در کجا هستید؟
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ