مرتبه
تاریخ : شنبه 28 اردیبهشت 1398
در این مقاله ماساژور به معرفی 4 سبک ماساژ پرداخته است:
www.massajor.ir

ماساژ کلاسیک:

دراین نوع ماساژها ی سخت و شدید فرد ماساژ دهنده با انجام مانورها و تکنیک های خاص و اصولا ًبدون استفاده از روغن سعی در از بین بردن درد و سختی درعضلات ، افزایش متوسط تا شدید گردش خون و لنف، افزایش ایجاد و آمادگی برای انجام ورزش و یارفع کوفتگی و سختی عضلات و مفاصل بعد از ورزش و نیز احساس شادابی است.


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQffGYR6opBCdnuB-BMNkqaHN7SnHf0VqDj4Ayle3_-AbqERiep8w

ماساژ آما:

در این ماساژ نقاط خاصی در بدن مشخص می شود و با دست و یا اصولاً استفاده از وزنه هایی مانند سنگ های خاص سعی در ایجاد فشار برآن می نمایند.


https://www.verywellhealth.com/thmb/Zne78OhJTtrxi8Wjtrqyv3bOrd0=/768x0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc()/fst079038-5697194d5f9b58eba49e4f6a.jpg

ماساژ سوئدی:

این ورزش به عمق ماهیچه ها و استخوان ها نفوذ می کند و جریان خون به سمت قلب را تسریع می بخشد این ماساژخصوصاً در بین ورزشکاران طرفداران زیادی دارد و اصولاً برای رفع کوفتگی وگرفتگی و سختی در عضلات و مفاصل بکار می رود. اگر شما دچار تنبلی مزمن عضلات هستید و یا اگر شغل شما طوری است که باید همیشه مشغول کارهای سخت فیزیکی باشید ماساژ سوئدی برای شما نقش دارو را بازی می کنند که از فواید آن می توان این موارد را نام برد:

www.massajor.ir

زمان بهبودی از آسیب های وارده بر ماهیچه ها را کاهش می دهد، دفع اوریک اسید لاکتیک را افزایش می دهد، قابلیت ارتجاعی رباط و تاندون را بیشتر می کند.


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAcvL8contfsxw2is6tqIj9p-CxdwbzjufzICrtciTz9-IMdNH

ماساژ شیاتسو:

ماساژ شیاتسو فنی است برای از بین بردن درد نقاط بدن و یا بازکردن مسیرهای انرژی و همچنین متعادل کردن انرژ ی ها بین یین و یانگ. همانند آما شیاتسو نیز بر روی نقاط فشار کار می کند. اما علاوه بر آن بر روی گردش خون و کشش مفاصل نیز موثر است. شیاتسو به عنوان یکی از ماساژهای معروف به شمار می رود که تمام مزایای آن از طریق علمی به اثبات رسیده اند. این ماساژ بر ای دنیای سخت کاری امروز گزینۀ خوبی است که از فواید آن می توان این موارد را نام برد. سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند، شما را در مقابل کمر درد، سردرد، آسم و خشکی ستون فقرات مقاوم می کند.

www.massajor.ir

http://www.servicesarmonia.com/wp-content/uploads/2018/10/massage-shiatsu.png
طبقه بندی: آموزش ماساژ، 
ارسال توسط موسسه تحقیقات و پژوهشی ماساژ یانا
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما علاقه مند به گرفتن ماساژ در کجا هستید؟
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic